İyi kurgulanmış ve kullanıcı odaklı web tasarımı disiplinlerini kullanarak,
kullanıcıların müşteriye dönüşmesini sağlıyor,
markanızın dijital kültüre entegre olmasına katkıda bulunuyoruz.

Tüm Platformlarla Uyumlu Web Tasarımı

Hızlı ve sonuç odaklı

Nesta ile web sitenizin; kullanıcıların girdiği cihaza göre uyumluluk gösteren ve mesajınızı tüm ölçülerde anlaşılabilir şekilde aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay, hızlı ve anlaşılabilir admin paneli tasarımımız ile aradığınızı kolayca bulabilir ve ziyaretçilerinizin hızlıca sonuç almalarını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Bir Web Sitesi Düşünüyorsunuz?*

Web Tasarımı

Web tasarımı sadece kodlama değildir! Kullanıcılar kodları değil kodların çıktısı olan siteyi görürler, yani görseli. Kreatif yaklaşım olmadan sadece yer işgal eden bir site olmayı kimse istemez.

Nesta ile ilgi çeken web tasarıma sahip projeler mümkün!

Nesta, profesyonel web tasarım hizmetleri ile istanbul’da ki seçkin web tasarım ajanslarından birisidir. Başladığı ve kurguladığı web tasarım projelerinde belirli bir çalışma disiplini izleyerek, zamanında proje teslim etme kültürüne sahiptir.

Web tasarım ajansı seçerken Nesta’dan da teklif ve proje değerlendirme analiz önerisi almanızı talep ediyoruz. Profesyonel web tasarımcı ekibi ile mikro-makro, web tabanlı oyun, web tabanlı crm ve blog ve kurumsal web sitesi tasarım ihtiyaçlarınızı kreatif tasarım yönümüzle güçlendirerek servis ediyoruz. Web tasarım ajansları içinde seçkin bir konuma sahip olan Nesta ile hemen tanışın.

Kurumsal Web Sitesi

Nesta; kurumsal ve bireysel web projelerinizde anlaşılabilir, seo uyumlu, kullanıcıyı hızlı sonuca ulaştırma sözü vermektedir. Kullandığımız yazılım teknolojisini talep edilen proje göre belirliyor, kurum ve bireyin kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlıyoruz.

web-tasarimii

Responsive

responsive
Ziyaretçilerinizin sitenizi dilediği cihazda kolay görüntüleyebilmesi için masaüstü, tablet ve mobil platformlara uygun halde tasarlıyoruz.

SEO Uyumlu

browser
Arama motorlarının sitenizi algılaması ve arama sonuçlarına etki eden seo algoritmasına uygun şekilde oluşturuyoruz.

Anlaşılabilir

background
Projenin türüne göre seçtiğimiz sadelik ile karmaşadan uzak ve kullanıcıların
3 tıklama 5 saniyede sonuca ulaştırıyoruz.

Hızlı

races
Sitenizin hızlı açılması ve kullanıcıların beklemesini azaltmak için css stripe gibi teknolojiler kullanarak süreci hızlandırıyoruz.

Mobil

mobil web tasarım
Sadece mobile dönük proje isteyenlere özel tasarımlar yaparak, içerik değişimi için admin paneli de sunuyoruz.

Tarayıcı Uyumlu

browsers
Chrome, Explorer, Mozilla, Opera ve Yandex Browser gibi farklı tarayıcılarda da sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

CSS & HTML5

css ve html5 tasarım
Farklı tasarımlara sahip olan projeler için kullandığımız css ve html5 teknolojisi ile hayalin web ortamına yansımasını sağlıyoruz.

Kurumsal Mail

email

Kurumsal firmalar için klasik mail, gmail ve yandex alt yapısını kullanarak kesintisiz ve güvenli  e-posta hizmeti sunuyoruz.

Yedekleme

server
Web sitesini sürekli güncelleyenler için her hafta ve her ay olarak ek hizmet bazında yedeklemesini yapıyor ve arşivliyoruz.

Ticari Web Projeleri

Son tüketici veya kurumlara yönelik satış ve tanıtım odaklı web tabanlı projeler geliştiriyor, kullandığımız tüm teknolojilerde “hız ve güvenlik” başlığını en önde tutuyoruz.

web tasarım logoları

E-Ticaret

online-store
Magento ve Presta alt yapısı kullanarak güvenliği artırılmış e-ticaret çözümleri sunuyor, seo, muhasebe ve xml entegrasyonu sağlıyoruz.

Özel Projeler

browser-1
Proje, e-ticaret ve kampanya amaçlı markaya özel tasarlanan web tasarımları geliştiriyor, sadece kuruma ait olan yazılımlar üretiyoruz.

B2B

network
Hedef kitle olarak kurumlara satış yapan firmalara yönelik, anlaşılabilir ve ikna kabiliyeti yüksek web siteleri dizayn ediyoruz.

Performans Odaklı Projeler

Özellikle tek ürün/hizmet satışı yapan firmalar ve kampanya süresince form üzerinden talep toplayan inşaat, eğitim, etkinlik vb. gibi firmalara çözümler üretiyoruz. Ayrıca içerik projeleri için blog tasarlıyor, projenin ruhuna en uygun tasarımı belirliyoruz.

logolar1

Kampanya

kampanya sitesi tasarımı
Data toplama veya bilinilirliği artırmaya yönelik özel kurgulu web tasarımları ile form toplama ve tanıtım projelerinizin performansını artırıyoruz.

Blog

blogging
İçerik projeleriniz için hızlı ve seo uyumlu özel eklentiler kullanarak blog kurulumu yapıyor, içerik projenizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Landing Page

landing-page
Hedef kitleye veya amaca yönelik online geri dönüşleri artırmak için tüketiciye özel tasarlamış ürün/hizmet sayfaları oluşturuyoruz.

Projeler

Yeniliği seven markalar için tasarladığımız ve hayata geçirdiğimiz projelere göz atın.
Daha fazla web tasarımı projesi görmek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteriler